Oto Anahtarcı Kürşat usta kimdir.

Anahtarcı Kürşat usta 1983 Yozgat doğumludur. Anahtar mesleğinde 17 yıldır hizmet vermektedir. teknolojinin gelişmesi ile birlikte bizde sektörde geride kalmamak için her gecen gün kendimizi yenilemeye devam ediyoruz anahtarcılık mesleğini seviyoruz. Alanya oto anahtar

 Büyüklerimizden aldığımız nasihat şudur oğlum hayatta darda kalmış bir insana yardım etmekten çekinme fırsatı ganimete çevirmeye çalışma ondan alacağın paradan ondan alacağın hayır duası daha değerlidir.Alanya Oto Anahtarcı Kürşat Usta

Mesleğimiz dolayısı ile bu durumu çok yaşıyoruz insanlar arabasının anahtarını kaybetmiş ve gerçekten zor durumda oluyorlar benim hayat prensibim kimseyi yolda bırakmadım.Ve bırakmamda büyüklerimizin dediği gibi balık bilmez ise halik bilir.

Burada ben ne kadar kendimi anlatmaya çalışsam da anlatmam imkansız sizler için müşterilerimizin aldıkları hizmeti değerlendirdiği kısa bir video hazırladık biz sustuk müşterilerimiz konuştu beraber izleyelim.

İzlediğiniz videoda sadece yapmış olduğumuz işlerden birkaçını izlediniz GÜZEL OTO ANAHTAR  tıklayıp daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Oto Anahtarcı Kürşat usta, nın  ilk hedefi müşteri memnuniyetidir. Elimizden geldiği kadar orjinal malzeme satmaya özen gösteriyoruz bizlere orjinal malzeme temininde destek veren İbrahim Ateş, Şadi çekirdekçi ve Atilla Asri beye teşekür ediyorum sattığımız malzemeler kesinlikle garantilidir. 

alanya oto anahtar

alanya kasa çilingir İşletme adresimizden bazı yorumlar ekledim  linki tıklayarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz https://g.co/kgs/uZxWDw 

Yerimiz Alanya Mahmutlarda kaliteli hizmet uygun fiyat almak istiyorsanız iş yerimize bekleriz unutmayın kalite tesadüf değildir.

REFERANSLARIMIZ

KLAS BMW 

CEBECİLER OTO SERVİS 

DERA MERCEDES BMW 

YILDIZ OTO TAMİR 

SANDALLAR  OTO TAMİR 

SARUHAN OTO TAMİR 

ATEŞ OTO ELEKTRİK 

YAVUZ OTO ELEKTRİK 

ŞAHİN OTO ELEKTRİK 

  • 78 görüntülendi
  • 0
  • 17 Ekim 2021
Etiketler : ,